Purmo Compact C21-300-1200 mm
Purmo Compact C21-300-1200 mm
Leveringstid: 14-21 dage
Varenummer: 328633112
Leverandør nummer: 42148
Vælg variant
Leveringstid: 14-21 dage
Antal
Køb
Purmo Compact C21 højde 300 mm, er en klassisk panelradiator, som er opbygget med to plader og en konvektionslamel. Den har standard 4 sidevendte anboringer, ABCD og leveres med 1 luftskrue og 1 blindpropper og Purmo vægkonsoller. Purmo Compact C21 har et tidløst og traditionelt design og leveres som standard i farven hvid, RAL 9016.
Specifikation:
Dybde: 70 mm
Længde: 1200 mm
Højde: 300 mm
Antal plader: 2
Antal konvektionslameller: 1
Ydelse W 70/40/20°C: 533 Watt